به تفریحی سنتر خوش آمدید.وارد یا عضو شویدکاربرگرامی شما اکنون در مسیر زیر قرار دارید : اسامی فیلمهای سی و پنجمین جشنواره فیلم فجر 95
صفحه اصلیتالار گفتمانعضویتتماس با ما
تفریحی سنتر
دانلود فروشنده
دانلود آلبوم گفتم نرو
 دانلود فصل چهارم خندوانه دانلود سريال آرام می گیریم http://up.tafrihi-center.ir/view/2047267/dorehami-jadid.jpg دانلود فصل اول مستند گرند تور The Grand Tour 2016 با زیرنویس فارسی دانلود سریال لیسانسه ها با لینک مستقیم
عنوان پاسخ بازدید توسط
0 37 admin
0 17 admin
0 24 admin
0 25 admin
0 1185 admin

اسامی فیلمهای سی و پنجمین جشنواره فیلم فجر 95

تاریخ ارسال پست:
دوشنبه 20 دي 1395
نویسنده:
admin
تعداد بازدید:
115
امتیاز بدهید :

اسامی فیلمهای سی و پنجمین جشنواره فیلم فجر 95

اسامی فیلمهای سی و پنجمین جشنواره فیلم فجر 95

اسامی فیلمهای جشنواره فجر ۹۵ + نام کارگردان

اسامی فیلمهای سی و پنجمین جشنواره فیلم فجر 95

۵ فیلم دیگر به فهرست سودای سیمرغ جشنواره فیلم فجر اضافه شد

«آباجان» به کارگردانی و تهیه کنندگی هاتف علیمردانی، «فصل نرگس» به کارگردانی نگارآذربایجانی و تهیه کنندگی سحر صباغ سرشت، «خوب بد جلف» به کارگردانی پیمان قاسمخانی و تهیه کنندگی محسن چگینی وعبدالله اسکندری، «ائو» به کارگردانی و تهیه‌کنندگی اصغر یوسفی‌نژاد و «کوپال» به کارگردانی و تهیه کنندگی کاظم ملائی به عنوان پنج فیلم نهایی راه‌یافته به بخش سودای سیمرغ سی و پنجمین جشنواره فیلم فجر معرفی شدند.

بر اساس اعلام روابط عمومی جشنواره، ۱۱ فیلم دیگر بخش چشم انداز سینمای ایران نیز امروز اعلام خواهد شد.

سی و پنجمین جشنواره فیلم فجربه دبیری محمد حیدری بهمن ماه سال جاری برگزارمی شود.

 

تفریحی سنتر :

اسامی فیلم های راه یافته به بخش مسابقه ۳۵ امین جشنواره فجر اعلام شد:

اسامی 28 فیلم‌ بخش اصلى جشنواره فیلم فجر

9 فيلم اولى و يك انيمشين در بخش مسابقه 
اسامی فیلم‌های بخش مسابقه سی و پنجمین جشنواره فیلم فجر توسط «محمد حیدری» دبیر جشنواره اعلام شد.اسامی 28 فیلم‌ منتخب هیأت انتخاب جشنواره برای شرکت در بخش مسابقه سینمای ایران (سودای سیمرغ) به شرح زیر است:
کارگر ساده نیازمندیم (منوچهر هادی)
مادری (رقیه توکلی)
ایتالیا ایتالیا (کاوه صباغ زاده)
انزوا (مرتضی امیرعباس میرزایی)
نگار (رامبد جوان)
سدمعبر (محسن قرایی مقدم)
چراغ های ناتمام (مصطفی سلطانی)
ماه گرفتگی (مسعود اطیابی)
یک روز بخصوص (همایون اسعدیان)
کمدی انسانی (محمدهادی کریمی)
ویلایی ها (منیر قیدی)
گشت ۲ (سعید سهیلی)
صوفی و دیوانه (مهدی کرمپور)
پشت دروازه بهشت (علی نوری اسکویی)
اسرافیل (آیدا پناهنده)
رگ خواب (نعمت الله)
فراری (علیرضا داوودنژاد)
ماجرای نیمروز (محمدحسین مهدویان)
بدون تاریخ بدون امضا (وحید جلیلوند)
سارا و آیدا (مازیار میری)
زیر سقف دودی (پوران درخشنده)
پشت دیوار سکوت (مسعود جعفری جوزانی)
آذر (محمد حمزه ای)
خفگی (فریدون جیرانی)
قاتل اهلی (مسعود کیمیایی)
تابستان داغ (ابراهیم ایرج زاده)
بیست و یک روز بعد (محمدرضا خردمندان)
شماره ۱۷ سهیلا (محمود غفاری)

 

نظرات این مطلب
نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:):(;):D;)):X:?:P:*=((:O@};-:B/:):S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟[حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتی